Uniwersytecka Liga Logistyków to coroczna inicjatywa członków Koła Naukowego Logistyki NKL Dialog, która zrzesza studentów z całej Polski.

Konkurs skierowany jest głównie do studentów takich kierunków, jak Logistyka, Transport, Inżynieria Produkcji. Tegorocznym tematem konkursu jest „Wykorzystanie przemysłu 4.0 w łańcuchu dostaw”. Konkurs organizowany w formie online składa się z etapu eliminacji oraz etapu finałowego, podczas którego uczestnicy będą rozwiązywać case study stworzone przez firmę Amazon.

→ To okazja do zdobycia nowych umiejętności, nawiązania kontaktów i relacji biznesowych, dobrej zabawy oraz wygrania atrakcyjnych nagród

→ To także szansa na uzyskanie dodatkowych punktów ECTS oraz certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Zbierz 2-3 osobowy zespół. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny do 17.02.2021 roku. Spróbuj swoich sił w eliminacjach 22.02.2021 roku. Zmierz się z problemem biznesowym podczas finału 15.04.2021 roku i zdobądź tytuł laureata konkursu.

Osoby zarejestrowane wcześniej do konkursu Uniwersytecka Liga Logistyków nie muszą zgłaszać się kolejny raz. Aktualnie prowadzona jest II tura zapisów.